LOVE in the WILD - Survivor'ın Yeni Versiyonu

 
 Yönetmen fortuna Zafer & Türkiye'nin en iyi makyaj tasarımcılarından biri olarak gösterilen Pınar Aktaş, uluslararası platformlarda da aranılan isim oldu. Endemol International'ın RTL için hazırladığı dünyaca ünlü realty dating yarışması  LOVE in the WILD ekibiyle Antalya Olympos'taki çalışmaları başarıyla tamamlandık. Hollanda'nın dünyaca ünlü orijinal format üreticisi Endemol International, Survivor'ın çiftlerle yapılan yeni versiyonu için Antalya Olympos'u tercih etti. Dünyaca ünlü starlar Jenny McCarthy & Froukje de Both'un sunduğu ve RTL, Amerikan NBC ve İngiliz ITV kanallarında da yayınlanarak büyük beğeni toplayan Love in the Wild reality yarışma programında 100 kişilik Hollandalı ekiple çalıştık. Yeni formatta yarışmacı çiftler dünya turu ödülü kazanabilmek için zorlu şartlarda mücadele ettiler.
fortuna Zafer & Pınar Aktaş, dünyaca ünlü starlar Jenny McCarthy & Froukje de Both'un sunduğu ve RTL, Amerikan NBC ve İngiliz ITV kanallarında da büyük beğeni toplayan Love in the Wild reality yarışma programında görevini başarıyla yerine getirdi. Favori ünlü yarışmacılar Miss Hollanda Desiree van den Berg & Miss Tunisia Leila arasında zor doğa şartlarındaki büyük mücadelenin galibi Leila & Quintin çifti oldu. İkinci sırayı ise Desiree aldı.

Endemol şirketi, format sattığı her ülkede bir şube açarak, o ülkenin vergisine tabii bir iş politikası belirlediği için Endemol Türkiye, Endemol Malezya vb. 100'e yakın yerel yapım şubeleri kurmuş. Fakat, format uygulamalarını Endemol International adı altında Hollanda merkezinden kendi bünyesinde yönetiyor. Yani, Endemol International'ın çekimleri Türkiye'de yapması haricinde ülkemizde izlediğiniz benzer format yapımcılarıyla (orijinal format sahibi olmasının haricinde) hiçbir alakası yok. Türkiye'de izlediğiniz Survivor vb. formatların hepsinin Endemol INTERNATIONAL şirketinden sezonluk olarak Türkiye için kiralanmış olan 2. el yapımlar olduğunu belirtmek gerekiyor. Love in the Wild içeriğini merak edenler için aşağıdaki videoyu yayınlıyoruz.
 
RTL - LOVE in the WILD ''resimlerin büyük hali için üstüne tıklayınız''

0 yorum:

Yorum Gönder

Televizyon formatlarına yorum yapabilirsin. www.fortunaformat.com

© Fikir Sanat Eserleri Yasası

UYARI: fORTUNA fORMAT örnek foto & videolarında, içerik hırsızlığına engel olmak için program formatlarının küçük bir bölümünü yansıtır. © fortuna format & tüm grubunda yer alan program formatlarını kullanmak, esinlenmek, 5846 sayılı Fikir & Sanat Eserleri Yasası'na aykırı ve açıkça suçtur. Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulmaktadır.

TANITIM FİLMİMİZ

fortuna Medya Showreel 2017

fortuna format

FORTUNA FORMAT | Yüzde Yüz Yerli Televizyon Program Formatları | Reklam Formatları | Videoklip Formatları | 3D Animasyon Kurgu Film | 1992'den bugüne ☎05315076477
 
Copyright ©
İstanbul Türkiye | TV FORMATS | fortuna FORMAT