Yarışma - GÖKTÜRK


GÖKTÜRK ''Uzaya Çıkan İlk Türk''  
Türkiye'nin farklı şehirlerinde, zorlu arazi şartlarında rakiplerini saf dışı bırak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve
devlet büyüklerimizin töreniyle 
15 Temmuz'da Uzaya Çıkan İlk Türk SEN ol! 


''GÖKTÜRK / GALAXY'' isim, format ve içerik tüm hakları fortuna Medya'ya aittir. İkinci üçüncü şahısların kullanma izni kesinlikle yoktur. 


Künye:  
Program: Göktürk / Galaxy 
Format: fortuna Zafer
Hazırlayan: fortuna Medya UYARI: fORTUNA fORMAT örnek foto & videoları, içerik hırsızlığına tedbir olarak gerçek program formatımızın çok küçük bir bölümünü yansıtır. © fortuna format & tüm grubunda yer alan program formatlarını kullanmak, esinlenmek, 5846 sayılı Fikir & Sanat Eserleri Yasası'na aykırı ve açıkça suçtur. Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulmaktadır. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Televizyon formatlarına yorum yapabilirsin. www.fortunaformat.com

© Fikir Sanat Eserleri Yasası

UYARI: fortuna FORMAT örnek foto ve videolar, içerik hırsızlığına engel olmak için program formatlarının küçük bir bölümünü yansıtır. © fortuna FORMAT ve tüm grubunda yer alan program formatlarını kullanmak, esinlenmek, 5846 sayılı Fikir & Sanat Eserleri Yasası'na aykırı ve açıkça suçtur. Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulmaktadır.

TANITIM FİLMİMİZ

fortuna Medya Showreel 2017

fortuna format

FORTUNA FORMAT | Yüzde Yüz Yerli Televizyon Program Formatları | Reklam Formatları | Film Formatları | 1992'den bugüne ☎05315076477
 
Copyright ©
İstanbul Türkiye | TV FORMATS | fortuna FORMAT