Sağlık - MEDİKALİTE

Türkiye'nin ilk kostümlü sağlık programı MediKalite, 5 yıl boyunca haftada 5 gün canlı yayınlanarak en çok izlenen program oldu. Günümüzdeki tüm diğer sağlık programları medikalite'yi örnek alarak ameliyat önlükleriyle sunulmaya başlandı. 

MEDİKALİTE - ACİL SERVİS - MEDİKOVİZYON - CAN SAĞLIĞI


Künye:  
Program: MEDİKALİTE / MQ 
Format: fortuna Zafer 
Hazırlayan: fortuna Medya 
Sunucular (eski): Opr. Onur Kulaksızoğlu, Opr. Dr. Candan Hundemir, Opr. Dr. Kemal Yenmez 


UYARI: fORTUNA fORMAT örnek foto & videoları, içerik hırsızlığına tedbir olarak gerçek program formatımızın çok küçük bir bölümünü yansıtır. © fortuna format & tüm grubunda yer alan program formatlarını kullanmak, esinlenmek, 5846 sayılı Fikir & Sanat Eserleri Yasası'na aykırı ve açıkça suçtur. Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulmaktadır. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Televizyon formatlarına yorum yapabilirsin. www.fortunaformat.com

© Fikir Sanat Eserleri Yasası

UYARI: fortuna FORMAT örnek foto ve videolar, içerik hırsızlığına engel olmak için program formatlarının küçük bir bölümünü yansıtır. © fortuna FORMAT ve tüm grubunda yer alan program formatlarını kullanmak, esinlenmek, 5846 sayılı Fikir & Sanat Eserleri Yasası'na aykırı ve açıkça suçtur. Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulmaktadır.

TANITIM FİLMİMİZ

fortuna Medya Showreel 2017

fortuna format

FORTUNA FORMAT | Yüzde Yüz Yerli Televizyon Program Formatları | Reklam Formatları | Film Formatları | 1992'den bugüne ☎05315076477
 
Copyright ©
İstanbul Türkiye | TV FORMATS | fortuna FORMAT