tv | formats | shows | adv

Künye

(( ƒ fortuna format ƒ )) 
EKİBİ

Bugüne kadar yerli & yabancı dünyaca ünlü kanallara 100'lerce televizyon programı, 350'den fazla reklam / tanıtım filmi, logo, jenerik & birçok videoklibe imza atan ekip, Türkiye'den dünya televizyonlarına ihraç edilecek yeni yapımlara imzalarını atmak için aynı çatı altında buluştu. 2013 başında kurulan fortuna format, yıllarca ekranlarda izlemek zorunda bırakıldığınız dış kaynaklı yapımların yerli versiyonlarından herkesi kurtarmak istiyor. fortuna format, 1992 yılından bugüne, profesyonel televizyon, prodüksiyon & yapım tecrübesini sağlam bir ekiple konuşturuyor. Tasarladıkları formatları öncelikle kendi bünyesinde yaşama geçirmek için kolları sıvayan fortuna format yapım, prodüksiyon & format ekibi, bazı özgün formatlarını da diğer yapım şirketlerine pazarlıyor. Başlangıçta Hollanda, Ukrayna & Almanya'dan dünyaca ünlü yapım şirketleriyle çalışmaya başlayan fortuna format, ''Yerelden, Evrensele'' uzanan yelpazede ismini duyurmaya başladı.
fortuna Kurumsal İletişim: 0534 986 2786
*************************************************
PINAR AKTAŞ:
''1996 yılında Lancome, Biotherm, Christian Dior, Shiseido, Estee Lauder, Chanel başta olmak üzere selektif markalarda uzmanlık yaparak kozmetiğe ilk adımımı atttım. Makyaj alanında aldığım çeşitli eğitimlerden sonra ''İşim, renkler ve yüzde yenilikler'' diyerek MAKYÖZ olmaya karar verdim. O günden bugüne ara vermeden, defile, sahne, set, klip, gelin, katalog ve özel makyajlarda profesyonel olarak çalışmaktayım. Bu serüven içerisinde son 3 yıl kadar MOS Kuaför'ün makyözlüğünü yaptım. 2011-12 arası İstanbul BEYAZ TV kanalında çalıştım. Halen kişiye özel makyaj eğitimimi de vermekteyim.'' 2013 yılından itibaren dahil olduğum Fortuna Format şirketimizle dünya televizyonlarına program formatları hazırlıyoruz.

Makyajdaki yeniliklere kendi stilimi katarak farklı bir tarza sahibim. 
Makyajda sınırsız hayal gücümü kullanarak  
RENKLERLE DANS EDİYORUM.
Pınar Zeynep Aktaş


*************************************************fortuna ZAFER
1992'den bugüne öncelikli olarak, YÖNETMENMedya Danışmanlığı & Kreatif Direktörlük yapmaktayım. Bununla birlikte geçmişte; (Sunucu - Menajer - Konsept Danışmanı - Dj - Sporcu - İşletmeci) olarak çok yönlü profesyonel çalışmalar da yaptım. ''Aynı anda birkaç işi profesyonelce bir arada yapabilme yeteneğine Multi-Fonksiyonel denir''. 

BİYOGRAFİ: 
08 Haziran Antalya doğumluyum. Spora 30 yıl hizmet etmiş bir aileden geldiğim için çocuk yaşlardan beri profesyonel lisanslı yüzme, yelken ve futbol (kaleci) başta olmak üzere tüm sporlarla yakından ilgilenerek madalyalar kazandım. Aralık 1992 yılından beri Medya & Sanat sektöründe çok yönlü görevler yapmaya devam ediyorum. 1996'dan itibaren İstanbul'a yerleştim. Ülkemizin en iyi makyaj tasarımcılarından biri olan Pınar Aktaş ile 6 Haziran 2012'de evlendim. Kendime ait, FORTUNA MEDYA üzerinden freelance, 100'lerce Televizyon Programı, Videoklip Yönetmenliği, 350'den fazla Reklam Filmi Yönetmenliği yaptım. Dünyaca ünlü yabancı yapımcılarla çeşitli televizyon şovlarında çalışmalarıma halen devam ediyorum. Yüzde yüz yerli televizyon program formatları üretiyorum. Tüm formatlarımı www.fortunaformat.com adresinde bir arada görebilirsiniz. Arşivimde sırasını bekleyen birkaç özel sinema filmi projem de bulunmakta.
Televizyon sektöründeki, VizRT, Final Cut, C4D, Adobe (tümü), VMix, iClone vb. başta olmak üzere grafik animasyon, kurgu ve tüm yayıncılık sistemlerini kullanıyorum. Kariyerim boyunca Türkiye'de ilklerin öncüsü olan projelerime imza attım. İlk olan bir şeyi insanlara anlatmak, öğretmek ve yaygınlaşmasını sağlamak gerçekten çok zor olsa da, zorlukları seviyorum. 2006 yılında New York - İstanbul - Ankara - Antalya merkezlerinden, Türkiye'nin İlk IP TV Kanalı fortuna TV Channel projemi hayata geçirdim www.fortunaTV.com 2010 yılında Türkiye'nin ilk 3 boyutlu videoklibinin yönetmenliğini yaptım. 2014 yılında Türkiye'nin ilk hd turizm tv kanalı Tourism TV (IPTV) projemi hayata geçirdim www.TurizmTV.TV 2015 yılında Türkiye'nin ilk ve tek hava durumu tv kanalı WTV projemi hayata geçirdim www.WTVHAVA.com Yerli yabancı bazı tv kanallarının kurulum aşamasında Medya Danışmanlığını www.fokstar.com adresinden yapıyorum. Tüm çalışmalarım, proje & girişimlerimi www.fortunaMedya.com adresinde bir arada görebilirsiniz.

MESLEK HAYATIM:
1992 yılında çok yönlü olarak atıldığım meslek hayatıma, günde 4 saat canlı yayın sunarak başladım. Uzun yıllar, hem radyo hem televizyon programları hazırlayıp sunarken, bir yandan kulüp dj'liği yaparken, bütün bunlarla beraber yönetmenliğe de devam ettim. Çalışmayı, uyumaya tercih ettim. Uzun yıllardır en çok izlendiğim dönemde ekrana çıkmayı & dj'liği bırakarak öncelikli olarak sadece Yönetmenlikle işlerime devam etme kararı aldım. Yerli yabancı bazı tv kanallarının kurulum aşamasında danışmanlıklarını yapıyorum. İşimde Milli & Manevi değerlere zarar verilmemesi şartını ararım. Bazı değerler paradan daha önemlidir.

fortuna ZAFER (+90) 0534 986 2786
fortunaZafer@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Televizyon formatlarına yorum yapabilirsin. www.fortunaformat.com

© Fikir Sanat Eserleri Yasası

UYARI: fORTUNA fORMAT örnek foto & videoları, içerik hırsızlığına tedbir olarak gerçek program formatımızın çok küçük bir bölümünü yansıtır. © fortuna format & tüm grubunda yer alan program formatlarını kullanmak, esinlenmek, 5846 sayılı Fikir & Sanat Eserleri Yasası'na aykırı ve açıkça suçtur. Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulmaktadır.